Hip hip. Gero Alaus Parduotuve | Sidras | Angliškas sidras | Natūralus sidras | HOGANS HIP HOP - GAP

Hiphopas Lietuvoje[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Viskas prasidėjo m. Kartu su savo kritika apie materializmą, korupciją ir priklausomybę, jis daug kartų nurodo savo klausytojams vandens ir imbiero alą kaip esamą socialinę nelaimę. Paskambinu dabar ash kalei kazhkokiai, Ji sako - Atvazhiuok, atvazhiuok, atvazhiuok greichiau, Ji sutinka su manim uzh dyka pavaryti, Ash pazhadu jai kadanors atsiskaityti, Ash nestabdau ant smugio pavarau, parukau Apmastau ka veikti toliau, Diena kaip reta pasitaike begalo ilga Nenuobodi, vulgari i kitas nepanashi. Mindaugas Vadoklis.

hip hip

Tiek Svaras, tiek Sania Banginis Tunaras, kuris beje irgi yra vienas iš šios akcijos iniciatorių, abu reguliariai neatlygintinai duoda kraują. Mes su www.

hip hip

Štai visa Svaro žinutė iš facebook su visa reikiama informacija: Sveiki visi bičiuliai ir bičiulės. Dar kartą su Šventėmis ir artėjančiais Naujais.

RSA - Šok hip-hop

Norėčiau sekundės Jūsų dėmesio Mano gyvenime socialinės ir pilietinės iniciatyvos bei idėjos visokiausiais pavidalais jau senai tapo kasdienybe.

Esu laimingas ir likimui dėkingas žmogus, kad visuose tokiuose svarbiuose ir prasminguose reikaluose sutikau dešimtis įdomių ir neabejingų perkant kremą pirkti. Vienas toks - Sania Banginis Alex, kurio draugija lydi ne tik repo pasaulyje.

  1. Skausmas pirštų sąnarių sukelia liaudies gynimo
  2. Jie mane pamatė, bet nešoko kalti tuoj į akį, Pakvietė arčiau, alaus butelį rankan įstatė.
  3. Artritas ir artrozė jų gydymo
  4. Gatvės šokiai?
  5. Gerklės sąnarių apie tepalu rankas
  6. Leidykla juodasbar.lt

Su šiuo bičiuliu mus sieja ir pastovi, neatlygintina kraujo donorystė. Prieš porą mėnesių, po eilinės dozės atiduoto kraujo, kartu su juo nusprendėm inicijuoti Lietuvos hip-hopo pasaulio neatlygintinos kraujo donorystės davimo akcijas "Vienas Kraujas".

hip hip

Tai pati paprasčiausia dviejų tiesiog žmonių, mano ir Hip hip, pilietinė iniciatyva, kviečianti visus Lietuvos hip-hopo hip hip žmones, esant galimybei ir norui kartu su mumis neatlygintinai dovanoti kraujo. Be abejo, ši iniciatyva liečia ne tik hip-hopo žmones, visi norintys taip pat mielai laukiami. Tiesiog šios idėjos esmė - kas porą mėnesių mes pakviesime jus tam tikrą dieną ir tam tikru metu duoti neatlygintino kraujo.

Už tai tarsime didžiulį ačiū nuo savęs ir dar padovanosime specialų šiam reikalui sukurtą ir mūsų pačių pagamintą ženkliuką "Vienas Kraujas". Surinkus 5 ženkliukus, dovanosim antsiuvą.

hip hip

Suprantama, tai tik smulkmenos ir simboliniai dalykai, svarbiausia, kad visi kartu prisidėtume prie tikrai rimto reikalo. Pirmasis mūsų iniciatyvos kartas - gruodžio 30 diena, prekybos centre "Panorama" nuo 13 iki 15 valandos. Lauksim visų norinčių pasidalinti neabejingumu ir žmogiškumu. Muzika kuri saugo -