Kolagenas geriamas, Parašykite atsiliepimą apie šią prekę

Tuo tarpu iš vidaus vartojamas kolagenas per kraujotaką yra išnešiojamas po visą organizmą — pasiekia sąnarius, odą, jungiamuosius audinius. Mat išoriškai vartojamas — t. Rosmarinus officinalis ekstraktas, hidrolizuotas keratinas, didžiųjų dilgėlių lot.

Informacijos apie šio baltymo įtaką odos būklei ir bendrai organizmo sveikatai yra labai daug, tačiau aišku viena — kolagenas odai yra nepaprastai svarbus todėl, kad šis baltymas dalyvauja audinių ląstelių atsinaujinimo procesuose. Kas yra kolagenas? Kolagenas yra natūraliai organizme sintetinamas baltymas, sudarantis net apie 70 proc. Toks skaičius pagrindžia baltymo įtaką odos būklei ir jos išvaizdai. Nemaži kolageno kiekiai yra kauluose, sąnarių kremzlėse, kraujagyslėse, dantenose.

Aprašymas Maisto papildas su saldikliu Vitaminas C padeda palaikyti normalų kolageno, kuris reikalingas normaliai odos, kaulų, kremzlės, dantų ir dantenų, kraujagyslių funkcijai, susidarymą; padeda apsaugoti ląsteles nuo oksidacinės pažaidos, padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį.

Vartojimas: Vienas vartojimo kursas skirtas trims savaitėms ir jį sudaro dvi pakuotės po 5 buteliukus iš viso 10 buteliukų. Pirmąsias 5 dienas rekomenduojama gerti po vieną buteliuką 20 ml vieną kartą per dieną, geriausia — vakare, po valgio.

skausmas dešiniojo peties sąnarių

Po to, praleidus dvi dienas, pradėti antrąją pakuotę. Gerti po vieną buteliuką per dieną kas tris dienas.

uždegimas visuose bendros audiniais yra

Jei norisi, galima užgerti vandeniu. Per metus rekomenduojami kursai.

Pasakoja kaip svarbu savim rūpintis, padeda ką pasirinkti. Todėl stengiuos tai daryti ne iš baimės, o iš meilės. Pasirenkant kuo galėčiau pastiprinti, pagražinti, tam kad bučiau energinga, skaidresnė, spindinti. Bet tikrai ne tam kad - NE-susirgti šitas žodis tikrai netalpina nė lašo pozityvo; Jau tuoj prasidės antras mėnuo kaip geriu maisto papildą geriamą kolageną Gold Collagen Forte ir nebuvo nei ryto, kad pamirščiau išgerti po vieną buteliuką.

Atidarius buteliuką - suvartoti nedelsiant. Retais atvejais galimas produkto sudedamųjų dalių spalvos pasikeitimas ar ant buteliuko dugno susidariusios nuosėdos, tačiau tai neturi įtakos produkto kokybei.

juodasbar.lt® Geriamas Kolagenas

Jei susidarė nuosėdų, prieš vartojimą gėrimą suplakite. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas. Neviršyti nustatytos rekomenduojamos dozės.

jei jūsų sąnariai skauda pirštus

Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Laikyti kambario temperatūroje, vengti drėgmės ir tiesioginių saulės spindulių.

Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

sąnarių ligos liaudies gynimo

Grynasis kolagenas geriamas ml 10 buteliukų po 20 ml Gamintojas: Dr.